Haber

The Witcher 3 için tarihi güncelleme geliyor!

Son yılların en düzgün RPG oyunlarından biri olarak görülen The Witcher 3’ün yeni nesil güncellemesinden ilk fragman yayınlandı. The Witcher 3: Wild Hunt için ücretsiz olarak sunulacak yeni nesil güncelleme; hem PC hem de yeni nesil konsollara sunulacak.

The Witcher 3 yeni nesil güncellemesi 14 Aralık’ta yayınlanacak

CD Projekt Red, The Witcher 3: Wild Hunt’ın yeni nesil güncellemesini bu yılın başlarında açıkladı. 2015 yılında çıkış yapan oyuna yeni kan getirecek bu güncelleme hakkında ayrıntılar ortaya çıktı. 14 Aralık tarihinde PC, PlayStation 5 ve Xbox Series S/X’te fiyatsız olarak indirilebilir hale gelecek.

The Witcher 3: Wild Hunt – Complete Edition’ın bir parçası olarak yayınlanacak yeni nesil güncelleme, CD Project Red’in açıklamasına nazaran “çok sayıda geliştirme” içeriyor. Bunların ortasında ray-tracing, daha süratli yükleme ve The Witcher Netflix serisine dayalı yeni içerikler yer alıyor.

shiftdelete.net/the-witcher-3-icin-guncelle me-tarihi-aciklandi

The Witcher 3 güncellemesi, oyun içerisindeki görsel ve teknik geliştirmelere mesken saihipliği yapacak. PS4, Xbox One ve PC’de The Witcher 3: Wild Hunt’a sahip olan kullanıcıların yeni jenerasyon güncellemesini fiyatsız olarak alabileceğini belirtmek gerekiyor.

Geliştirici ayrıyeten eski kuşak konsollar için çok sayıda geliştirme yayınlayacağını doğruladı. Yeni Netflix içeriği, oyunun PS4 ve Xbox One sürümlerine de gelecek.

Yeni The Witcher 3: Wild Hunt güncellemesinin epey detaylı ve titizlikle yaratıldığı söz ediliyor. The Witcher 3, Geralt’ın öyküsünü etkileyici bir lisan ile aktarırken, tıpkı vakitte birçok yılın oyunu mükafatını de kazanmayı başarmıştı.

Peki siz bu husus hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Shiftdelete / Teknoloji

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu