Haber

Yılın Çifti Alina Boz ve Umut Evirgen’e Evlilik Dedikoduları Sorulduğunda Umut Evirgen Konuyu Değiştirdi

Bir anda çok tutkulu ve hızlı bir ilişki yaşamaya başlayan Umut Evirgen ve Alina Boz’a evlilik teklif edildi. Yanıt şaşırtıcıydı… Detaylar?

Hatırlarsanız her şey bu fotoğrafla başladı… Alina Boz, uzun süredir aşık olduğu Mithat Can Özer’den ayrıldıktan 17 gün sonra Umut Evirgen’le ani bir aşk yaşadı.

Bildiğiniz gibi Umut Evirgen’in aşk hikayesi ve çapkınlığı, Alina Boz’un bir anda kalbini fethetmesi ve çiftin sanki hayatlarının aşkını yaşıyormuş gibi yansıması çok konuşulmuştu.

Aslında her şeyin hızlı gelişimi sorgulanmıştı çünkü çiftin önce birlikte yaşamaya karar verdiğini, ardından evlilik iddialarının ortaya çıktığını öğrendik…

Umut Evirgen ve Alina Boz geçtiğimiz günlerde Arnavutköy’de balıkçıdan ayrılırken görüntülendi ve her zamanki soru soruldu: “Evlilik iddiaları”

Röportajın başından sonuna kadar sohbeti devralan Umut Evirgen, öncelikle evlilik sorularından kaçındı. Daha sonra “Henüz okumadım, iyi şanslar” diyerek sohbeti hızla sonlandırdı.

İşin tuhaf tarafı oyuncu kimliğiyle daha çok üzerinde durmamız gereken Alina Boz, normale göre oldukça sessizdi.

Tüm ilginin onun üzerinde olması Umut Evirgen’in bir özelliği olsa gerek. Alina Boz sanki ünlü oyuncu Alina Boz değil de Umut Evirgen’in yanında rastgele bir kız arkadaşmış gibi görünüyordu…

Kim bilir belki de aşk listesinin bu kadar uzun olmasının nedeni Umut Evirgen’in hakimiyeti ve büyüsü diye bir şeyin olmasıdır…? Ne düşünüyorsun? Yorumlarda buluşalım! ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nakliyat
Başa dön tuşu