Teknoloji

Vodafone Mobil Ödeme Müşterileri Harcadıkça Kazanacak

Vodafone kazandıran tekliflerle müşterilerinin dijital deneyimini artırmaya devam ediyor. Vodafone Taşınabilir Ödeme müşterileri, Mayıs ayı boyunca faturalarında yaptıkları her 10 TL için 1 çekiliş hakkı kazanacak. Çekilişte 1 kişiye Monster dizüstü bilgisayar, 4 kişiye Apple Airpods 3. nesil kulaklık hediye edilecek. Son katılım tarihi 2 Haziran.

Türkiye’nin dijitalleşmesine öncülük etme vizyonuyla faaliyet gösteriyor   Vodafone, müşterilerine dijital dünyada fırsatlar sunmaya devam ediyor. Vodafone Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri’nin Mayıs ayı boyunca geçerli olacak yeni kampanyasında Vodafone Taşınabilir Ödeme müşterileri faturaya yansıtacakları her 10 TL için 1 çekiliş hakkı kazanacak. Çekilişte 1 kişiye Monster dizüstü bilgisayar, 4 kişiye Apple Airpods 3.nesil kulaklık hediye edilecektir. Çekilişe katılmak için son tarih 2 Haziran.

Vodafone Türkiye Yürütme Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin,söz konusu:

“Vodafone Taşınabilir Ödeme çözümümüz ile faturalı hatlarda harcama bedelini faturaya yansıtıp, faturasız hatlarda harcama tutarını bakiyeden düşerek alışveriş yapma imkanı sağlıyoruz. Dijital Abonelik, Oyun ve Uygulama Mağazaları gibi işyerlerinde yapılan alışverişlerin yanı sıra e-ticaret platformumuz üzerinden yapılan harcamaları Müşterim’in faturasına yansıtma veya faturasız hatlarında bakiyeden düşme imkanı sunuyoruz. Yeni kampanyamız ile Vodafone Taşınabilir Ödeme müşterilerimiz Mayıs ayı boyunca faturalarına yansıtabilecekler.  kazandıkları her 10 TL için   Harcamaya 1 çekiliş hakkı verilecektir. Tüm müşterilerimizi kampanyamıza katılmaya davet ediyoruz.”

Katılım nasıl olacak?

Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin Taşınabilir Ödeme hizmetinin aktif olması gerekmektedir. Müşteriler, taşınabilir ödeme harcamalarından sonra SMS ile gönderilecek başvuru formu ile katılım sağlayabileceklerdir. faturaya yansıdı   Harcanan her 10 TL 1 çekiliş hakkı kazandıracaktır. Mobil Ödeme hizmetini ilk defa kullanacak müşterilerimiz kampanyaya katılmaları halinde 1 adet ek çekiliş hakkı kazanacaklardır. Müşteriler, çekiliş süresince yapacakları ekstra harcamalar ile çekiliş haklarını artırabilecekler. Taşınabilir Ödeme hizmetini etkinleştirmek isteyen müşteriler, kişisel dijital asistan TOBi veya Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden başvuruda bulunabilir veya SMS ile “MOBILODEMEAC” yazıp 7878’e gönderebilir.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu