Teknoloji

Monster x GeForce RTX Mağaza Buluşmaları başlıyor!

Oyun dünyasının en sevilen isimlerini oyun ve teknoloji tutkunlarıyla buluşturan klasik Monster x GeForce RTX Mağaza Toplantıları başlıyor. Cantuğ “Unlost” Özsoy ve Enis Kirazoğlu’nu 9 Eylül Cumartesi günü İstanbul Küçükçekmece mağazasında ağırlayacak olan Monster Notebook; 16 Eylül Cumartesi günü İzmir mağazasında Doğukan Adal’ı, 23 Eylül Cumartesi günü ise Ankara mağazasında Ümit “Ümidi” Tüney ve Emrecan Önal’ı ağırlayacak. Yılın beklenen buluşmasında katılımcılar, deneyimleme ayrıcalığını yaşayacak. Monster x GeForce RTX40 serisi GPU’larla donatılan Monster Dizüstü Bilgisayarlar, olağanüstü isimlerle oyunlar oynayarak. Etkinliğe özel sunulan kampanya ile teknoloji ve oyun tutkunları, seçili Pusat aksesuar ve dizüstü bilgisayar modellerini de sürpriz indirimlerle satın alma şansına sahip olacak.

Oyun dünyasının fenomen isimlerini oyun ve teknoloji tutkunlarıyla buluşturan ‘Monster x GeForce RTX Mağaza Toplantıları’ başlıyor. 9 Eylül, 16 Eylül ve 23 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilecek toplantılarda ziyaretçiler, 13. Nesil Intel® Core™ işlemci ve NVIDIA® DLSS3 ile geliştirilen GeForce RTX™ 40 serisi ekran kartına sahip Monster Notebook’ların güçlü performansını paylaşabilecek. teknoloji, popüler oyun yayıncıları – Cantuğ “UNLOST”. Özsoy, Enis Kirazoğlu, Doğukan Adal, Ümit Tüney ve Emrecan Önal ile birlikte test edecek.

Canavar Defter; ‘Monster x GeForce RTX Mağaza Buluşmaları’ kapsamında Cantuğ UNLOST Özsoy ve Enis Kirazoğlu, 9 Eylül Cumartesi günü 14.00 – 16.00, 16:30 – 18:30 saatleri arasında İstanbul Küçükçekmece mağazasında ağırlanacak. Bir sonraki buluşma 16 Eylül Cumartesi günü Monster Notebook İzmir mağazasında gerçekleşecek ve oyuncular 14.00 – 16.00 saatleri arasında Doğukan Adal ile toplantıya gelecekler. 26 Eylül Cumartesi günü Monster Notebook Ankara mağazası 14:00 – 16:00 saatleri arasında Ümit “Ümidi” Tüney ve Emrecan Önal’ı ağırlayacak.

 

Toplantılara özel indirim fırsatları

“Monster x GeForce Mağaza Buluşmaları” kapsamında düzenlenen etkinliklerde ziyaretçiler, ekosistemin en popüler isimleriyle imza alma ve fotoğraf çektirme fırsatının yanı sıra, GeForce RTX™ donanımlı Monster Notebook’larda oyunu deneyimleme fırsatı bulacak. NVIDIA® DLSS3 teknolojisiyle donatılmış 40 serisi grafik kartı. Teknoloji ve oyun tutkunlarının merakla beklediği etkinliklerde Monster Notebook’un yüksek performanslı cihazları ve oyuncu ekipmanları da incelenecek. Katılımcılar ayrıca etkinliğe özel sunulan kampanya ile seçili Pusat aksesuarlarını ve Monster Defterleri indirimli fiyatlarla satın alma şansına da sahip olacak.

Bu avantajların yanı sıra okulların açılmasına kısa bir süre kala dizüstü bilgisayar arayışında olan öğrenciler, Monster Notebook’un seçilmiş yüksek performanslı dizüstü bilgisayarlarında “Okulda Yeni Dönem Yeni Fırsat” kampanyasına dahil olan cihazları indirimli olarak deneyip satın alabilecekler.

 

GeForce RTX™ 40 Serisi Monster cihazları hızın ötesinde

NVIDIA® GeForce RTX™ 40 serisi Monster Notebook grafik kartları, oyuncular ve içerik oluşturucular için dünyanın en hızlı dizüstü bilgisayarlarına güç veriyor. Yüksek verimli NVIDIA Ada Lovelace mimarisiyle geliştirilen grafik kartları, yapay zekayla güçlendirilmiş NVIDIA® DLSS 3 ile performansı neredeyse en üst düzeye çıkarıyor ve tam ışın izlemeyle gerçekçi sanal dünyalara olanak tanıyor. Monster x GeForce Store Toplantıları ve devam eden kampanyalar hakkında detaylı bilgiye Monster Notebook web sitesinden ve sosyal medya kanallarından ulaşabilirsiniz.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nakliyat
Başa dön tuşu