Takım

MasterChef Türkiye All Star’da Kaptanlık Maçı

TV8’in sevilen yarışması MasterChef Türkiye All Star, 4 Eylül Pazartesi günü kaptanlık maçıyla ekranlara geldi. Birbirinden tutkulu yarışmacılar, en iyi sacı yapmak ve mavi takım kaptan rozetini takmak için ocağa çıktı.

YENİ KAPTANLAR SEFA VE DİLARA

Jüri üyeleri Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu tek tek tadım yaptı. Seçilen dokuz isim arasında yapılan yeniden değerlendirme sonucunda en başarılı isim Sefa Okyay Kılıç olarak belirlendi.

Mavi takım forması giyen Sefa, rakibi olarak daha önce kaptanlık yapmamış isimlerden Dilara Başaran’ı seçti.

MAVİ TAKIM

Sefa, Batuhan, Hasan, Ayaz, Esra, Suna, Kerem, Azize, Alican

KIRMIZI TAKIM

Dilara, Sergan, Tahsin, Tolga, Kıvanç, Tanya, Batuhan, Gamze, Barış

Takımların oluşmasının ardından her iki kaptan da 3-0’lık skorla yeni haftaya iddialı açıklamalarla başladı. Şefler ilk takım maçında Cezayir mutfağından yemekler istedi.

“SEN BENİM ÇIRAĞIM OLACAKSIN”

MasterChef’in yeni bölüm tanıtımına kırmızı takımdaki gerginlik damgasını vurdu. Yakın arkadaşı Dilara ile ilk olarak ekibine seçtiği Sergen Özen, ocak başında birbirlerine sert sözlerle saldırdı.

“Benim işim asistan değil kaptanlıktır” diyen Dilara’ya Sergen Özen sert yanıt vererek, “Ne kaptanı? Çırağım olacaksın.”

MasterChef Sergen, kavga devam ederken “Dilara sen kaptan değildin. Buraya getirildin. Fazla gösteriş yapma” sözleriyle gerilimi tırmandırdı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu