Teknoloji

Instagram Yeni Mavi Tik Özelliğiyle Satış Rekoru Kırdı: Bir Günde 660 Milyon Kazanç!

Dünyaca ünlü sosyal medya platformu Instagram, uzun süredir üzerinde çalıştığı mavi tik özelliğini nihayet devreye aldı. Şirket, yalnızca ilk gün yeni özellik satışlarından yüz milyonlarca dolar kazandı. Detaylar haberde.

Meta’nın sahibi olduğu ünlü sosyal medya platformu Instagram, geçtiğimiz haftalarda daha önce sadece tanınmış kişi ve şirketlere açık olan mavi tik özelliğini tüm kullanıcılarına açacağını duyurmuştu.

İlk olarak Twitter Blue ile gördüğümüz ücretli ayrıcalık sistemini platformuna taşıyan şirket, özelliğin ilk gününde satış rekorları kırdı.

Bir günde 44 milyon mavi tik abonelik satışı yapan platform, bu özellik sayesinde şimdiden 660 milyon doların üzerinde kâr elde ederek bu alanda bir rekora imza attı.

Şu anda web uygulamasında 11,99 ABD doları ve taşınabilir platformda 14,99 ABD doları karşılığında aylık abonelik sunan şirket, yeni özelliğini gelecekte daha fazla ülkede kullanıma sunmayı planlıyor.

Peki siz bu bahis hakkında ne düşünüyorsunuz? Yakın zamanda ülkemize gelmesi planlanan mavi tik aboneliğini satın almayı düşünüyor musunuz? Yorumlarda buluşalım…

habersogut.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nakliyat
Başa dön tuşu