Teknoloji

Dying Light 2 Steam Fiyatı Yükseltildi! Güncel Fiyata Ne Oldu?

Ölen Işıksonra, şimdi Dying Light 2 Steam fiyatı zamanlandı. Peki oyunun güncel fiyatı ne kadar? Detaylar burada sizi bekliyor.

Hatırlayacağınız üzere Techland tarafından geliştirilen ve 2015 yılında piyasaya sürülen Dying Light Enhanced Edition geçtiğimiz haftalarda Steam mağazasındaydı. Güncel fiyatı 349 TL olan oyundan sonra gözlerimiz tabii ki ikinci oyuna çevrildi.

Dying Light 2 Steam Fiyatı Yükseltildi

Bir süredir fiyatlarında rastgele bir değişiklik olmayan Dying Light 2 için sonunda acı haber geldi ancak artık şansımızın hızla tükendiğini düşünüyoruz. Artıştan bir Techland oyunu daha etkilendi. 349 TL olan standart versiyon fiyatı şimdi 699 TL. Deluxe versiyonun fiyatı 940 TL iken Ultimate versiyonun fiyatı 1198 TL’ye yükseldi.

Bildiğiniz üzere Steam dolar kurunun 20 TL olarak güncellenmesi bekleniyor. Dünyadaki diğer bölgelere kıyasla ülkemizde oyun fiyatları hala ucuz ve sektörün önde gelen yayıncılarının tavsiye ettiği mevcut dolar kurunun da üzerine çıkmaya devam ediyor. Bu da kur güncellemesi ile hangi seviyelerde fiyatlar ile karşılaşacağımıza örnek olmaya devam ediyor.

Steam mağazasında şu anda devam eden birçok farklı indirim kampanyası var. Bunlardan bir diğeri de QuakeCon 2023. Ayrıca indirilebilir içerikleri ve özel sürümleriyle Capcom tarafından yayınlanan Dead Rising, Devil May Cry, Monster Hunter ve Resident Evil gibi oyunlara ve Demons gibi kampanyalara göz atmayı unutmayın. serbest. Atomic Heart ve The Witcher 3: Wild Hunt – Complete Edition’ı kaçırmayın.

marmaraereglisi-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu