Haber

Dilan Polat ve Engin Polat tutuklandı mı? Dilan Polat davasında ne oldu, son durum nedir?

Kendisine yönelik birçok suçtan dolayı salı günü gözaltına alınan Dilan Polat, bu sabah adliyeye sevk edildi. Dilan Polat ve Engin Polat’ın tutuklanıp tutuklanmadığı sorusu da araştırılan konular arasında yer alıyor. Dilan Polat davasında ne olduğu merak konusu oldu. Dilan Polat Engin Polat olayında son durum arama motorlarında sorgulanıyor. Peki Dilan Polat ve Engin Polat tutuklandı mı? Dilan Polat davasında ne oldu, son durum nedir? Detaylar haberimizde…

DİLAN POLAT VE ENGİN POLAT TUTUKLANDI MI?

Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığınca, Suç Gelirlerinin Aklanmasının Önlenmesi Hakkında Kanun, Vergi Usul Kanunu ile Futbol ve Diğer Kanunlar SporKarşılaşmaları sırasında Bahis ve Baht Oyunları Yönetmeliği kanunlarını ihlal etmek suçundan başlatılan soruşturmada, aralarında Engin ve Dilan Polat çiftinin de bulunduğu 18 adliyedeki kişiden 16’sı tutuklama talebiyle sulh ceza hakimliğine sevk edildi. 2 tanesi ise adli kontrol amaçlı.

DİLAN POLAT DAVASI NE OLDU?

Dün akşam saat 17.20’de ifadelerine başlayan DilanPolat ve Engin Polat çiftinin işlemleri 23.45’te tamamlandı. Aralarında Dilan Polat ve Engin Polat’ın da bulunduğu 24 şüpheliden 18’i, 4 gün süren polis işlemlerinin ardından Anadolu Adalet Sarayı’na getirildi. Diğer 6 şüphelinin ise emniyetteki işlemleri devam ediyor. Sorgulanmak üzere Terör ve Organize Suçlar Soruşturma Bürosu’na sevk edilen şüpheliler, savcının ifadesinin ardından tutuklama talebiyle Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği’ne sevk edildi. Öte yandan sorgu sırasında bir kadın şüphelinin durumu fenalaşarak bayıldı.

kesan-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nakliyat
Başa dön tuşu