Haber

“Deprem Kâhini” Kahramanmaraş depremini bilen Frank Hoogerbeets, Adana depremi sonrası uyarıda bulundu: Büyük bir sismik olayı tetikleyebilir

6 Şubat Kahramanmaraş sarsıntılarının acısını unutmayan Türkiye, Adana’dan gelen deprem haberiyle bir kez daha sarsıldı. Herhangi bir yıkımın olmaması insanın içini rahatlatırken, Kahramanmaraş merkezli depremlerin kesin öngörüsüyle Türkiye’de adından söz ettiriyor. Frank Hoogerbeetsgezegenlerin konumları hakkında yeni bir uyarı verdi. Frank Hoogerbeets , “Bu öncü etkinlik olabilir. Ekstra uyanık olun.” uyardı.

HALK BÜYÜK TEHDİT Yaşadı

Afet ve Acil Durum İdaresi Başkanlığı’nın (AFAD) internet sitesinde yer alan bilgiye göre, merkez üssü Adana’nın Kozan ilçesi olan 5,5 büyüklüğünde deprem kaydedildi. Sarsıntının 11.27 kilometre derinlikte olduğu bildirildi. Deprem, kent merkezi ve çevre ilçelerde paniğe neden oldu. Vatandaşlar evlerinden ve işyerlerinden kendilerini sokağa attı.

“ÇOK DİKKATLİ OLUN”

Kahramanmaraş merkezli deprem felaketinin yankıları sürerken, isabetli tahminleriyle dikkat çeken Avustralyalı astronom Frank Hoogerbeets’ten dikkat çekici bir uyarı geldi. “Gezegenlerin konumu” ile sallandığı iddiasını bir kez daha ortaya koyan Hoogerbeets, “Bu öncü bir faaliyet olabilir çünkü Ay ile ilgili bir geometri 23-24 Temmuz’da önemli bir sismik olayı tetikleyebilir. Ekstra dikkatli olun” uyarısında bulundu.

“ÖZEL YAZILIM GELİŞTİRDİM”

Pek çok kullanıcı, deprem uzmanlarının nasıl bu tür varsayımlarda bulunduğunu anlayamazken, Hoogerbeets bir açıklama daha yaptı. Araştırmacı, “Türk medyasının iddia ettiği gibi kahin ve kahin değilim. Ve hiçbir zaman büyük depremler için kesin tarih vermedim. Dünya ve gezegenlerin konumları arasındaki ilişkiler üzerine çalışan bir araştırmacıyım, bu amaçla özel bir yazılım geliştirdim.” kelimeleri kullandı.

arapgir-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu