Yaşam

Çoklu ilişki itirafı gündem olan Derya’nın kocasına yazdıkları Müge Anlı’yı delirtti: İnsan bunları kocasına nasıl yazar?

Müge Anlı İle Tatlı Sert programına annesiyle birlikte katılan Derya’nın daha önce yayında yaptığı çoklu ilişki itirafı şaşkınlık yaratmıştı. Kocasının kendisini başkalarıyla ilişkiye zorladığını belirten Derya’nın öldürülen kocası Selim Yalçınkaya’ya attığı mesajlar ise programa damga vurdu.

MESAJLARI GÖREN MÜGE ANLI ÇILDIRDI

Derya’nın merhum eşi Selim Yalçınkaya şimdi hayattayken attığı iletiler Müge Anlı’yı çıldırttı. Söz konusu kağıtlarda Derya’nın diğerleriyle yaşadığı alakalara ilişkin ayrıntıları kocasına anlattığı iletilerin yer aldığı belirtildi. Kelam konusu bildirilerin cinsel içerikli olduğu söz edildi.

“İNSAN BUNLARI KOCASINA NASIL YAZAR?”

Mesajları gören Müge Anlı da hudutlarına hakim olamayarak, “Ya insan kocasına bunlar nasıl yazar? Tamam gündelik olarak kocanla her şeyi konuşursun ama insan bunları kocasına yazamaz. Bu başka bir şey” tabirlerini kullandı. Derya da kendisini savunma emeliyle “Biz her şeyi konuşuyorduk” dedi.

“KISKANDIRMAK İSTEDİM”

Derya kelam konusu bildiriler hakkında, “İyi değildim zaten, kabul ediyorum. Ben onu deli etmek istedim, sinirlendirmek istedim. Kıskandırmak istedim, zaten adam ölmüş ne olabilir” sözlerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu