Haber

Biga’da yüzme yarışları yapıldı

Çanakkale Biga İlçe Belediyesi tarafından, Biga’nın 18 Eylül’de düşman işgalinden kurtuluşunun 101’inci yıl dönümü etkinlikleri çerçevesinde kurtuluş yüzme yarışları düzenlendi.

Mehmet Akif Ersoy Yarı Kapalı Olimpik Yüzme Havuzu’nda gerçekleştirilen yüzme yarışlarına Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, İlçe Gençlik ve Sporcular katıldı. Spor Müdür Yardımcısı Zekeriya Mercan ve veliler izledi. 7-8 yaş, 9-10 yaş ve 11-12 yaş gruplarında serbest stilde yarışan öğrencilere ödülleri takdim edildi. Başarılı öğrencilere ödüllerini Başkan Bülent Erdoğan ve protokol üyeleri takdim etti.

Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, “Biga’mızın düşman işgalinden kurtuluşunun 101. yıl dönümü münasebetiyle 4 Eylül’den bu yana birçok farklı etkinlikle programlarımıza devam ediyoruz. Yüzme turnuvamızı 4 Eylül’den bu yana faaliyet gösteren yüzme havuzumuzda gerçekleştirdik. 2 yıldır Biga’mızın çocuklarına, gençlerine ve büyüklerine hizmet veriyoruz.Turnuvaya katıldık.Katılan çocuklarımızın hepsi bize göre bugünün şampiyonu.Öncelikle Gazi Mustafa başta olmak üzere tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz. Bu güzel ülkeyi, bu güzel şehri bizlere emanet eden Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının bize bıraktıkları bu emaneti, bugün gördüğümüz çocuklarımız ve gençlerimizle birlikte daha iyi bir yere taşımak için tüm gücümüzle çalışıyoruz. hepsi görevimizi en iyi şekilde yapmak için çabalıyorlar.Mehmet Akif Ersoy Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzumuz 3.500 öğrenci ve gence hizmet vermektedir.Havuzumuzda görev yapan havuz yöneticimiz, antrenörlerimiz ve çalışanlarımız bu işi sahiplenmelerini ve sahiplenmelerini sağlamakta ve çocuklarımıza bu eğitimi en keyifli şekilde verin. en büyük mutluluğumuzdur. İşlerini aşkla yaptıkları için kendilerine canı gönülden teşekkür ediyorum.” – ÇANAKKALE

haber-seben.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nakliyat
Başa dön tuşu