Haber

Başkan Kılınç, Çalışmaları Devam Eden Kent Park’ı Yerinde İnceledi

Yeni Mahalle’de inşaat sürüyor 25 bin metrekarelik alanda birçok sosyal aktivitenin yapılabileceği Kent Park’ın çalışmaları devam ederken, Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç çalışmaları yerinde inceledi.

Kente yeni yaşam alanlarının kazandırılması için çalışmalarına hız kesmeden devam eden Adıyaman Belediyesi, kentin kuzeyinde üretimine başlanan Kent Park’ta da çalışmalara hız verdi.

Yapımı devam eden Kent Park’ın çalışmalarını inceleyen Lider Kılınç; “İlimizin kuzeyindeki Yeni Mahalle’de 25 bin metrekare alan üzerinde yürütülen Kent Park’taki çalışmalarımızda sona yaklaşıyoruz. İçerisinde basketbol sahası, fitness ve spor salonu bulunuyor. spor Oyun alanı, çocuk oyun alanı, kamelyalar, süs havuzları, yürüyüş ve bisiklet yolları ile sosyal alanların yer alacağı projemizin yürüyüş yolları döşenmeye başlandı. İnşallah en kısa zamanda bu parkı tamamlayarak halkımızın hizmetine sunacağız” dedi.

Kent Park’ın yapımından duydukları memnuniyeti dile getiren bölge sakinleri, Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç’a teşekkürlerini ilettiler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nakliyat
Başa dön tuşu